KONSTRUKTÉR/KONSTRUKTÉRKA

Description

Nástup možný ihned.

Kontakt

Smrž Radek, tel.:***(volat 6:00-14:00), e-mail: ***

Požadujeme:

SŠ nebo VŠ technického směru, znalost práce v AutoCAD nutná, Advance Steel výhodou, orientace v technické dokumentaci, znalost práce s MS Office, komunikativnost, pečlivost, týmová práce, praxe v oboru výhodou

Náplň práce:

tvorba výrobní dokumentace ocelových konstrukcí a mostů, zpracování objednávek materiálu dle výrobní a projekční dokumentace, technická podpora výroby

Nabízíme:

po skončení doby určité možnost změny na dobu neurčitou, zaměstnání u zavedené společnosti, zajímavé finanční ohodnocení v závislosti na praxi a zkušenostech, perspektivní zaměstnání, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na závodní stravování, 5 týdnů dovolené, třináctý plat, firemní akce

Summary

Salary: 25 – 38,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with graduation

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-08-22T02:22:18.000000Z

Contact person: Radek Smrž