OBSLUHA STROJŮ - strojní úprava korekcí - kontrolor/kontrolorka kvality

Description

Nástup možný ihned nebo dle domluvy. Životopisy zasílejte na email: ***

Požadujeme:

orientaci ve výkresové dokumentaci, práce s posuvkou a měřidly obecně, jste vybaven/a trpělivostí, důsledností, svědomitostí a precizností, je na Vás spolehnutí, dochvilnost je Vám vlastní, máte zájem zaučit se na soustružnických poloautomatech, jste ochotný/á pracovat ve třísměnném provozu

Náplň práce:

učit se základní obsluze soustružnických poloautomatů a dalších strojů, rovádět jednoduché úkony v rámci obsluhy soustružnických poloautomatů a dalších strojů (dobíjení tyčí, kontrola rozměrů výrobků, drobné doladění stroje, úklid pracoviště), průběžně kontrolovat kvalitu výrobků, aplikovat nápravná opatření a zlepšovací návrhy vedoucí ke zlepšení organizace pracovišť, komunikovat aktivně s kolegy, udržovat společně pořádek a čistotu na pracovištích

Nabízíme:

práci ve stabilní zavedené společnosti, kvalitní zaškolení a další odborné vzdělávání, odměny , 13. a 14. plat (vyplácen v červnu a listopadu), příspěvek na stravování/Sodexo, pravidelné firemní akce, příspěvek na očkování proti chřipce

Zastáváme pravidlo: Co neumíš, naučíme tě, ale musíš chtít.
Jsme strojírenská firma rodinného typu v Mostkovicích pro výrobu koncovek na hydraulické hadice.Pozice je vhodná také pro absolventy či kandidáty bez praxe. Nicméně měl/a byste mít vztah ke strojařině.

Summary

Salary: 22 – 27,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with certificate

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-02-27T02:58:55.000000Z

Contact person: Gabriela Bartáková

Similar offers

KONSTRUKTÉR/KONSTRUKTÉRKA

25 – 38,000 Czk/mnt.

Prostějov (Okres Prostějov)