Kalkulant / kalkulantka

Description

Hledáme do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici kalkulant. PP na dobu určitou s možností prodloužení.

POŽADUJEME: SŠ vzdělání, pečlivost, samostatnost, komunikativnost, aktivní přístup k práci, technická zdatnost
NÁPLŇ PRÁCE: komunikace se zákazníkem i mezi odděleními na firmě, tvorba cenových nabídek, zasílání zakázek do výroby, příprava podkladů pro fakturaci
NABÍZÍME: odpovídající motivační platové ohodnocení, práci v dynamicky se rozvíjející firmě, přátelský kolektiv, možnost seberealizace
Další

benefity

: dotované jídelní a svačinové automaty, dotované automaty na teplé nápoje, zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich blízké, vánoční prémie, firemní akce pro zaměstnance, přátelské prostředí a stabilita, profesní uplatnění pro všechny věkové kategorie, permanentky na hokej a do lázní k zapůjčení

PRVNÍ

KONTAKT:

výhradně e-mailem: ***

Summary

Salary: 27 – 30,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with graduation

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-20T02:23:21.000000Z

Contact person: Jana Ondrová

Similar offers

Specialista zákaznického servisu pro e-shop

from 27,000 Czk/mnt.

Dolní Bečva (Okres Vsetín)

OBCHODNĚ TECHNICKÝ REFERENT

28 – 41,000 Czk/mnt.

Rožnov pod Radhoštěm (Okres Vsetín)

Referent obchodního oddělení - logistik

from 25,000 Czk/mnt.

Zubří (Okres Vsetín)