Zubní lékař/ka

Description

Lokalita: Zlín
Pracoviště: Moderní stomatologické centrum Zlín - Březnická

Náplň práce:

Záchovná stomatologie a protetika, vášeň pro endodoncii výhodou,
spolupráce s týmem expertů v oboru parodontologie, implantologie a dentoalveolární chirurgie

Co nabízíme

Přístup ke špičkovému vybavení jako 3D RTG a intraorální skener, mikroskop
Možnosti dalšího profesního růstu a vzdělávání
Konkurenční platové ohodnocení a motivující benefitní systém, provize
Podpora Work-Life balance (dovolená nad rámec normy, speciální volno pro rodinné události, masáže jako benefit)
Otevřená komunikace a transparentní management

Požadujeme:

Zkušenosti v oblasti záchovné stomatologie výhodou, ale uvítáme i motivované absolventy
Skvělé komunikační schopnosti
Zájem o neustálé zdokonalování ve svém oboru
Staňte se součástí týmu a tvořte s námi budoucnost dentální péče ve Zlínském kraji!

Summary

Salary: from 29,400 Czk/mnt.

Education: Doctor

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-20T02:23:25.000000Z

Contact person: Horová Zuzana

Similar offers

Zubní lékař Zlín

from 90,000 Czk/mnt.

Okres Břeclav (Jihomoravský kraj)

70 – 80,000 Czk/mnt.

Ostatní zubní lékaři se specializací

from 35,000 Czk/mnt.