Zmocněnec kvality

Description

První kontakt:

e-mailem nebo osobně (Masarykovo nám. 77, Veverská Bítýška v pracovní dny)

NÁPLŇ PRÁCE:
Kontrola dle plánů zkoušek, zadávání požadavků na změny ve specifikacích, zprocesování vratek, vzorky pro dodavatele

POŽADUJEME:
dobrý zdravotní stav, bezúhonnost, spolehlivost, minimální znalost ČJ ( není podmínkou)

NABÍZÍME:
5 týdnů dovolené
Finanční zvýhodnění za směnný provoz
Příspěvek do Kafeterie ( po zkušební době)
Příspěvek na dojíždění
Příspěvek na stravování
Příspěvek na penzijní připojištění (po zkušební době)
Multisport karta
Firemní akce ( sportovní den, dětský den, vánoční večírek)
Možnost nákupu firemních výrobků za zvýhodněné ceny
Práci v čistém prostředí

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na zdraví, příspěvek na dopravu, 5 týdnů dovolené, firemní výrobky za zaměstnanecké ceny, závodní stravování, práce v čistém prostředí

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Summary

Salary: from 25,000 Czk/mnt.

Education: Primary

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-05-01T02:21:47.000000Z

Contact person: Marcela Neumannová

logo HARTMANN - RICO a.s.

Similar offers

Výstupní kontrolor

28 – 40,000 Czk/mnt.

Modřice (Okres Brno-venkov)

Line Inspector

from 36,000 Czk/mnt.

Kuřim (Okres Brno-venkov)