ZKUŠEBNÍ TECHNIK/ČKA ELEKTROROZVADĚČŮ CHLADÍRENSKÝCH TECHNOLOGIÍ

Description

Náplň práce:

provádění kusových zkoušek rozvaděčů, strojů.

Požadujeme:

vzdělání SŠ/VŠ elektro + zkušenosti v oboru zkoušení elektrostrojů a rozvaděčů.

Nabízíme:

smluvní mzdu od 45 000 Kč hrubého, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, kafetérii, slevu na firemní výrobky, vyhrazené parkoviště pro zaměstnance.
V případě zájmu

kontakt

ujte zaměstnavatele na uvedený e-mail nebo telefonicky (od 7:00 do 15:00 hod.).
Osobní

kontakt

možný pouze po předchozí telefonické domluvě.

Summary

Salary: from 45,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with graduation

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-04-19T02:42:28.000000Z

Contact person: Lenka Šimánková

Similar offers

Stavební technici přípravy a realizace investic, inženýringu

30 – 32,000 Czk/mnt.

České Budějovice (Okres České Budějovice)

TECHNIK PRO EMISNÍ STANICI NA STK

from 29,900 Czk/mnt.

TECHNIK KVALITY

38 – 50,000 Czk/mnt.

Temelín (Okres České Budějovice)