ZDRAVOTNÍ SESTRY (DPP)

Description

z:3/9/2024 (DPP) a:12/9/2024

Požadujeme:

- odborná způsobilost pro výkon profese, VOŠ
- očkování proti hepatitidě B
- předložení výpisu z RT
- komunikační schopnosti
- empatie
- schopnost samostatné práce i týmové spolupráce
- klidné, nekonfliktní vystupování.

Náplň práce:

- provádění kvalifikovaných zdravotních úkonů, ošetřování poruch celistvosti kůže, péče o chronické rány a dekubity
- manipulace s léčivy
- komunikace s rodinnými příslušníky v oblasti týkající se zdravotního stavu uživatele
- edukace uživatele, případně jiné osoby zapojené do ošetřovatelského procesu
- vedení ošetřovatelské dokumentace.

Nabízíme:

- dohodu o provedení práce, zástupy za dovolené a nemocenské
- finanční ohodnocení 190 Kč/hod.
- příjemné pracovní prostředí
- 12 hod směny, nerovnoměrné rozložení - dle potřeby
- předpokládaný nástup ihned nebo dohodou.
Přihlášku spolu se strukturovaným životopisem zasílejte elektronicky na e-mail *** Výběrové řízení je dvoukolové, k ústnímu pohovoru budou pozváni vybraní kandidáti. Nevyžádané zaslané přihlášky se nevracejí a zaslání uchazeči souhlasí se zpracováním svých údajů pro účely výběrového řízení.

Summary

Salary: 190 Czk/hr.

Education: Higher

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-14T02:20:19.000000Z

Contact person: Vlastimil Petr

Similar offers

ZDRAVOTNÍ SESTRA

33,500 – 37,500 Czk/mnt.

Frýdek-Místek (Okres Frýdek-Místek)

VŠEOBECNÉ SESTRY (ZamK)

35 – 42,000 Czk/mnt.