Zástupci vedoucího projektu

Description

Místo výkonu práce: Podnikatelská 160/4, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Pracovní doba: 7:00-14:30 h.

Náplň práce:

příprava na řízení projektu české společnosti zaměřené na služby v požární ochraně.

Požadujeme:

znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B, znalost AJ na úrovni B1 slovem i písmem (znalost NJ výhodou), znalost problematiky požární ochrany v teroii i praxi, čtení technických výkresů a orientace v problematice technické dokumentace, pečlivost, kreativita, nadstandardní pracovní nasazení a výkon.

Nabízíme:

po zapracování možnost přidělení služebního vozidla i pro soukromé účely, příspěvek na penzijní připojištění.

Kontakt

pro zájemce: e-mailem.

Summary

Salary: 40 – 100,000 Czk/mnt.

Education: Master

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-04-26T02:26:03.000000Z

Contact person: Roman Hrdý

Similar offers

Team Leader

from 39,550 Czk/mnt.

Cheb (Okres Cheb)