Zámečník kolejových vozidel - mobilní dílna

Description

Místo počátku výkonu práce: Dělnická č.p. 1408/29 Děčín VI-Letná 405 02

ZÁMEČNÍK KOLEJOVÝCH VOZIDEL - MOBILNÍ DÍLNA

Náplň práce:

denní výjezdy za účelem oprav jednotlivých komponentů nákladních železničních kolejových vozidel, práce v terénu, startuje se v Děčíně; občasné vícedenní pracovní cesty

Požadujeme:

• vzdělání - vyučen v oboru nebo v oboru příbuzném výhodou
• manuální zručnost, v případě svářeče nutná praxe - sváření (CO2, elektroda)
• vhodná pracovní zkušenost v oboru (nebo v oboru příbuzném)
• pečlivost, přesnost a zodpovědnost
• ochota pracovat a občas chodit na přesčasy (preferujeme dohodu, nařizujeme neradi)
• řidičský průkaz sk. B podmínkou, sk. C výhodou

Nabízíme:

• stabilní rodinné prostředí a lidský přístup
• 5 týdnů dovolené
• příspěvek na stravování
• pracovní oblečení + jeho údržbu
• benefitní systém - kafetérie
• zvýhodněný telefonní tarif
• příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění
• náborový příspěvek
• řadu tradičních i netradičních odměn
• jsme přeborníkem na mimořádné odměny za mimořádné výkony a přínos

Kontakt:

Jana Žáková, tel.***(volat 7:00 - 15:30 hod.), e-mail: ***

Summary

Salary: 30 – 32,000 Czk/mnt.

Education: Primary

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-02-27T02:48:04.000000Z

Contact person: Jana Žáková

Similar offers

Mechanik-čka - opravář/ka

from 35,000 Czk/mnt.

Děčín (Okres Děčín)

OPRAVÁŘ ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ

30 – 40,000 Czk/mnt.

Okres Znojmo (Jihomoravský kraj)