Zahradník/ce, technický pracovník/ce

Description

Nástup možný ihned nebo dle dohody.
NÁPLŇ PRÁCE:
- Zajišťuje funkční a provozní stav všech travnatých, keřových, stromových a jiných zelených ploch ve všech objektech muzea
- Seče, pleje, hnojí, zalévá a provádí všechny požadované zásahy pro správný vegetační vývoj zeleně
- Zajišťuje funkčnost a provozuschopnost používané techniky, nářadí a vybavení
- Provádí nákup a užívá hnojiva, sadbu a další podpůrné chemické i nechemické materiály nutné k údržbě zelených ploch
- Koordinuje pěstební opatření podle požadavků a plánů akcí muzea, spolupracuje na kultivačních plánech zeleně
- Udržuje a spravuje rostliny v objektech muzea
POŽADUJEME:
- Vyučení v oboru zahradnictví výhodou
- Praxe s údržbou zeleně a znalost zahradní techniky výhodou
- Řidičský průkaz skupiny B
- Samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, manuální zručnost, fyzická zdatnost, morální bezúhonnost
NABÍZÍME:
- Pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, 3 dny sick days, příspěvek na stravné, příspěvek na penzijní připojištění, stabilitu příspěvkové organizace Zlínského kraje, volný vstup do většiny muzeí, galerií a památek České a Slovenské republiky
PRVNÍ

KONTAKT:

Strukturovaný životopis a kopii o nejvyšším dosaženém vzdělání zašlete nejpozději do 20.9.2024 na adresu e-mail: *** nebo do datové schránky: ID b7uk6e4, do komunikace uveďte Výběrové řízení zahradník, technický pracovník.

Summary

Salary: from 21,800 Czk/mnt.

Education: Secondary with certificate

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-08-31T02:20:23.000000Z

Contact person: Jan Marek