Vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami)

Description

Vzdělání: Vysokoškolské či vyšší odborné vzdělání získané studiem v akreditovaném studijním programu v oblasti pedagogických věd zaměřené na speciální pedagogiku nebo sociální pedagogiku zakončené státní závěrečnou zkouškou titul Bc., Mgr.
Předpoklady: Vyšetření o psychické způsobilosti, schopnost samostatné i týmové práce s klienty s poruchami chování, psychická odolnost, sebezkušenostní výcvik výhodou.
Pracovní náplň: Samostatná odborná vychovatelská činnost v celodenním programu SVP, 27 hodin přímé práce se skupinou.
Úvazek: Celý, platová třída 12, plat od 32 820,- dále dle platového stupně + osobní ohodnocení + specializační příplatek 2500,- Kč, 40 dnů dovolené + studijní volno, možnost dalšího vzdělávání v akreditovaných programech. Zázemí stabilní organizace. Supervize. Příspěvek na dovolenou.

Summary

Salary: from 32,820 Czk/mnt.

Education: Higher

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-18T02:20:50.000000Z

Contact person: Bohdan Čermák