Všeobecná zdravotní sestra

Description

Kontakt

e-mailem na adresu *** nebo telefonicky PO-PÁ od 7:00 do 15:00 hod.

Požadujeme:

- ukončené středoškolské vzdělání v oboru
- způsobilost k vykonávání povolání všeobecné sestry bez odborného dohledu
- bezúhonnost, zdravotní způsobilost, fyzická i psychická zdatnost, empatie
- chuť pracovat s lidmi a učit se novým věcem
- zkušenost v oboru není podmínkou.

Náplň práce:

- poskytování základní a specializované ošetřovatelské péče bez odborného dohledu v pobytovém zařízení pro klienty trpící Alzheimerovou demencí
- plánování a poskytování ošetřovatelské péče.

Nabízíme:

- závodní stravování, příspěvek spoření na stáří.

Summary

Salary: 28,340 – 41,780 Czk/mnt.

Education: Secondary with graduation

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-08-22T02:23:16.000000Z

Contact person: Martina Tošovská

Similar offers

Všeobecná sestra na oddělení centrální sterilizace

from 33,340 Czk/mnt.

Rychnov nad Kněžnou (Okres Rychnov nad Kněžnou)

40 – 45,000 Czk/mnt.

Přepychy (Okres Rychnov nad Kněžnou)