Description

z: 216.1.2024, a:9.9.2024
POUZE s INVALIDNÍM DŮCHODEM

Požadujeme

Věk nad 18 let, trestní bezúhonnost, fyzickou zdatnost, dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, praxe u bezpečnosti výhodou - není však podmínkou. Certifikát strážného (pokud nemáte, zajistíme).

Náplň práce:

Kontrola a evidence vjezdu automobilu.
Kontrola a evidence příchozích a odcházejících osob.
Pochůzková činnost s kontrolou areálu.

Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. Nechodit na pobočku.

Kontakt

telefinicky Po - Pá od 9:00 - 14:00 hod. na č.:***. Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: ***, nezapomeňte přiložit platné telef. číslo a svou e-mailovou adresu.

Summary

Salary: 117 – 120 Czk/hr.

Education: Primary

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-11T02:22:15.000000Z

Contact person: Jitka Gebauerová

Similar offers

Vrátný/á

9,450 Czk/mnt.

Bravantice (Okres Nový Jičín)

Vrátní

20 – 22,000 Czk/mnt.

Odry (Okres Nový Jičín)