Vedoucí technické správy budov

Description

Zíková, e-mail: ***

Pracovní náplň:
o Zajištění technického stavu a provozu objektů ústavu
o Řízení a kontrola dodavatelských firem
o Zabezpečení technické pomoci pro vědecká oddělení
o Spolupráce na přípravě plánu oprav a investic
o Vedení dokumentace ke správě budov
o Organizace a účast na výběrových řízeních na dodávky
o Komunikace a koordinace s dodavateli, kontrolními orgány (např. stavební úřady) a součinnost při přípravě veřejných zakázek
o Zodpovědnost za veškeré dění ve svěřených objektech v oblasti správy budov, TZB BOZP+PO, odpadového a vodního hospodářství, energetiky
o Zpracování předepsaných hlášení, výkazů a rozborů
o Řízení a kontrola zaměstnanců údržby, organizace drobných stavebních prací
o Zodpovědnost za provoz služebních aut

Požadujeme:

o SŠ vzdělání technického (nejlépe stavebního) směru nebo TZB, elektro atd.
o Praxe v oboru min. 2 roky
o Organizační a manažerské schopnosti
o Komunikativní vystupování
o Odpovídající znalosti k plnění klíčových úkolů
o Pečlivost, smysl pro zodpovědnost
o Aktivní uživatelská znalost práce na PC (SW Microsoft Office, apod.)

Nabízíme:

o Práce na HPP
o Pružná pracovní doba
o Odpovídající mzdové ohodnocení v souladu s Vnitřním mzdovým předpisem
o Příspěvek na stravování
o Podpora v oblasti sladění pracovního a osobního života
o Stabilní společnost a kolektiv
o Nástup možný ihned, ale není podmínkou - na šikovného kolegu/kolegyni si rádi počkáme.

Summary

Salary: from 25,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with graduation

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-20T02:20:14.000000Z

Contact person: Zíková