Vedoucí směny prodejna PEPCO

Description

ŽIVOTOPIS zasílejte na e-mail: ***

Administrativní a ekonomické znalosti, zkušenost s vedením lidí

Náplň práce:

o samostatná organizace činností na směnách (koordinace 3 až 8 členného týmu)
· provádění pravidelných kontrol činností směny a zodpovědnost za výsledky daného dne, reporting
· podpora nových kolegů a kolegyň při jejich zapracování
· zodpovědnost za finanční hotovost a vyúčtování pokladen
· vykonávání všech provozních a manuálních činností včetně práce na pokladně
· motivace a podpora týmu, spolu s poskytováním průběžné zpětné vazby
· zajištění spokojenosti zákazníků prodejny dodržováním firemních pravidel
· příprava prodejny na pravidelnou inventuru
· péče o vzhled a čistotu prodejny

Nabízíme:

o práce v rozvíjející se společnosti - možnost kariérního postupu
o dvousložkový plat (fix prémie)
o slevy na zaměstnanecké nákupy
o propracovaný systém zaškolení a interního vzdělávání
o flexibilní pracovní doba
o stravenky v nadstandardní hodnotě

Summary

Salary: from 31,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with certificate

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-12T02:22:18.000000Z

Contact person: ŽIVOTOPIS

Similar offers

ODBORNÝ/Á KONZULTANT/KA PRODEJE

32,700 – 38,000 Czk/mnt.

Plzeň (Okres Plzeň-město)

Prodavači smíšeného zboží

from 21,300 Czk/mnt.

Prodejní asistentka

from 117 Czk/hr.