Vedoucí prodejny Farmy Třebešov

Description

Kontakt

zasláním strukturovaného životopisu s průvodním dopisem na e-mail ***

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:
- SOU bez maturity
- zodpovědnost, spolehlivost
- komunikační dovednosti
- řidičský průkaz sk. B
- znalost práce na PC
- výpis z rejstříku trestů
- chuť učit se nové věcí a profesně se vyvíjet
- spolehlivost a loajalitu, pečlivost.
NÁPLŇ PRÁCE:
- vedení prodejny a obchodní činnost Farmy Třebešov
- komunikace s odběrateli a dodavateli, evidenci skladů a prodejů
- fakturace a další činnosti s tím spojené
- zajišťování kompletní funkčnosti provozu prodejny pro maximální spokojenost zákazníků.
CO VÁS ČEKÁ U NÁS:
- práce v příjemném, dynamickém kolektivu
- zázemí moderní, stabilní, prosperující společnosti, personální jistotu
- práce s profesionální výrobní technikou
- osobní rozvoj a další vzdělávání
- možnost zkráceného úvazku
- odpovídající platové ohodnocení, zaměstnanecké

benefity

Summary

Salary: 22 – 30,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with certificate

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-07-25T02:22:01.000000Z

Contact person: Eliška Slámová

Similar offers

Vedoucí prodejny

23 – 26,000 Czk/mnt.

Albrechtice nad Orlicí (Okres Rychnov nad Kněžnou)

Zástupce / zástupkyně vedoucí prodejny

22,500 – 25,000 Czk/mnt.

Vedoucí Finančního odboru Městského úřadu

23,390 – 34,370 Czk/mnt.

Rokytnice v Orlických Horách (Okres Rychnov nad Kněžnou)