vedoucí pobočky

Description

Nabízíme:

práci ve stabilní, dynamicky se rozvíjející firmě, ranní směnu, motivační výkonnostní finanční ohodnocení, úplné zaškolení a zapracování, příjemný kolektiv, firemní akce,

benefity

(prémie, zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich blízké, volňásky apod.).

Požadujeme:

obchodního ducha, chuť se učit, výborné komunikační schopnosti, samostatnost a pečlivost, organizační schopnosti, uživatelskou znalost PC, SŠ vzdělání výhodou (ne podmínkou).
Pozice je vhodná i pro osoby bez praxe v oboru.

Náplň práce:

obchodní činnost, komunikace s klientem (osobní, telefonická, e-mailová), tvorba cenových nabídek, administrativa.
Společnost patří mezi přední české výrobce a prodejce výrobků prvotřídní kvality. Nabízí zejména plastová a hliníková okna a dveře, garážová vrata, zasklení, pergoly, stínicí techniku a mnoho dalších doplňků.

Summary

Salary: from 25,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with certificate

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-02-27T03:03:04.000000Z

Contact person: Jarmila Králová

Similar offers

zástupce vedoucího skladu

30 – 38,000 Czk/mnt.

Uherské Hradiště (Okres Uherské Hradiště)

administrativní pracovník/pracovnice

from 15,800 Czk/mnt.

Uherský Brod (Okres Uherské Hradiště)