Vedoucí oddělení IT (m, ž)

Description

Náplň práce:

Organizování práce svých podřízených pracovníků oddělení IT a zodpovědnost za:
" funkčnost IT infrastruktury organizace,
" rozvoj a udržování IT infrastruktury (HW, SW),
" implementaci opatření a technických prostředků kybernetické bezpečnosti deklarovaných směrnicí NIS2,
" zajištění ochrany dat dle Nařízení EU 2016/679 GDPR,
" zajištění řešení požadavků zaměstnanců zdravotního ústavu na oblast IT,
" plánování rozpočtu nákladů a vytváření koncepce řešení IT organizace.

Požadavky

pro přijetí:
Vzdělání - VŠ v oboru informační technologie
Odborná znalost vztahující se k vykonávané funkci v oblasti IT
Zkušenost s řízením skupiny zaměstnanců do 10 osob
Praxe na obdobné pozici nejméně 5 let
Samostatnost, rozhodnost, iniciativa, asertivita, komunikativnost
Organizační schopnosti, orientace na výsledek
Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

Práce na plný úvazek
Smlouva na dobu určitou s možným následným prodloužením na dobu neurčitou
Platové ohodnocení dle dosaženého vzdělání a zápočtu odborné praxe s možností přiznání osobního ohodnocení
Zaměstnanecké výhody: Stravenkový paušál; Příspěvek na penzijní připojištění; 5 týdnů dovolené + 3 sick days

Kontakt:

e-mailem

Summary

Salary: from 40,000 Czk/mnt.

Education: Bachelor

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-08-21T02:22:29.000000Z

Contact person: Petr Bušek

Similar offers

Správce/kyně informačních systémů

26,600 – 39,900 Czk/mnt.

Ústí nad Labem (Okres Ústí nad Labem)

Správce ICT junior (M/Ž)

30 – 40,000 Czk/mnt.

Chabařovice (Okres Ústí nad Labem)