Vedoucí lékař v oboru rehabilitační a fyzikální medicína

Description

Požadujeme:

- lékaře se specializovanou způsobilostí v oboru
rehabilitační a fyzikální medicíny, licence ČLK
pro výkon funkce vedoucího lékaře nebo primáře v
oboru

Náplň práce:

- Vykonává samostatnou diagnostickou a léčebnou
činnost
- Předepisuje léčebný plán a režim
- Dodržuje indikace lázeňské léčby
- Koná lékařské pohotovostní služby

Nabízíme:

Zázemí velké a stabilní společnosti,
zajímavý systém bonusů a benefitů pro zaměstnance,
osobní ohodnocení, měsíční prémie dle vnitřního předpisů.

Benefity

– 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, cenově výhodné stravování,
ambulantní lázeňská léčba, možnost ubytování, podporu dalšího odborného růstu, možnost uplatňovat a rozvíjet vlastní nápady, nástup možný ihned nebo podle dohody
Jsme akreditované zařízení pro vzdělávání lékařů v oboru RFM

Způsob

kontakt

u: životopis zasílat na e-mail

Summary

Salary: 100 – 150,000 Czk/mnt.

Education: Master

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-07T02:20:28.000000Z

Contact person: Miroslav Maruniak