vedoucí divize

Description

Náplň práce:

- práce na PC - základní znalost programů Excel, Word
- kontrola výkonu činností strážní služby
- zabezpečení převzetí nových objektů ostrahy
- kontrola organizace školení strážných a jejich účast na školení
- porady na vedení společnosti
- přímá pomoc při vyplňování výkazů práce
- pracovní činnost z hlavní části v terénu na přidělených objektech ostrahy
- zabezpečení pracovních a školících podmínek pro zaměstnance na přidělených střediscích

Požadujeme:

- minimálně SŠ vzdělání
- spolehlivost a flexibilitu
- certifikát strážný č.68-008-E výhodou, ne podmínkou
- praxe v oboru bezpečnostních služeb výhodou
- vhodné i pro OZP, OZZ
- výpis z rejstříku trestů
- řid. průkaz B a aktivní řidič

Nabízíme:

- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodlužování
- zázemí stabilní firmy
- možnost získání certifikátu strážný č. 68-008-E
- služební vozidlo, notebook a telefon
- mzdové ohodnocení 27 000 Kč + odměna za činnost 0 - 15 000 Kč (dle kvalifikace, zkušeností a výsledků)

Způsob prvního

kontakt

u: e-mailem, telefonicky Po - Pá od 8:00 - 14:00 hod.

Summary

Salary: 27 – 42,000 Czk/mnt.

Education: None

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-08-30T02:21:52.000000Z

Contact person: Jiří Vašátko

Similar offers

asistent/asistentka personalisty

from 28,000 Czk/mnt.

Roudnice nad Labem (Okres Litoměřice)

technický praccovník/technická pracovnice

21,710 – 31,820 Czk/mnt.

Litoměřice (Okres Litoměřice)

Všeobecní administrativní pracovníci

25,000 Czk/mnt.