ÚSTAV PRO NANOMATERIÁLY, POKROČILÉ TECHNOLOGIE A INOVACE - VĚDEC - GRANTOVÝ SPECIALISTA//VĚDKYNĚ- GRANTOVÁ SPECIALISTKA

Description

NÁPLŇ PRÁCE: budete ve spolupráci s Oddělením grantové podpory vyhledávat vhodné grantové příležitosti a projektové partnery, budete koordinovat a vést projektové týmy během přípravy a realizace projektů - vybudujete si vlastní vědecký tým, budete připravovat a realizovat zakázky smluvního výzkumu, budete se účastnit stávajících projektů a zakázek v úzké spolupráci s komerčními i akademickými partnery. CO OČEKÁVÁME: ukončené doktorské studium (Ph.D., CSc. nebo ekvivalent) přírodovědného, technologického nebo materiálového směru, dlouhodobou vědecko-výzkumnou praxi, zkušenosti s přípravou a vedením vědecko-výzkumných projektů, znalost českého a anglického jazyka minimálně na úrovni C1, vysokou míru invence a kreativity. PRAC. ÚVAZEK A MZDA: Vaše pracovní pozice bude pracovník vědy a výzkumu (C2), chtěli bychom Vás zaměstnat na 100% úvazek (40 hod./týden), ale lze dohodnout i nižší úvazek - min. ovšem 50%, nástup nejlépe ihned, ale možný je i pozdější termín nástupu,

nabízíme

Vám pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou v návaznosti na úspěšnost v přípravě a realizaci projektů, ke sjednané mzdě Vám bude na základě kladného hodnocení Vašeho pracovního výkonu přiznán příplatek nebo výkonnostní odměna.
Mzda 60000,- Kč při 100% úvazku.
Zaměstnanecké výhody: ubytování, podnikové stravování, dovolená navíc.
JAK SE PŘIHLÁSIT: níže požadované dokumenty zašlete na e-mailovou adresu: *** do 30.11.2024, životopis se stručnou charakteristikou dosavadní odborné praxe, seznam podaných a řešených projektů, seznam dosavadních výsledků, tj. impaktované publikace, patenty, kapitoly v knihách apod., kopie dokladů o dosaženém vzdělání, u zahraničních žadatelů je vyžadován doklad o znalosti českého jazyka minimálně na úrovni C1, znalost anglického jazyka bude prověřena ústně při pohovoru, v případě dotazů se můžete obrátit na Vašeho budoucího vedoucího: *** Volné místo je zveřejněno na úřední desce TUL.

Summary

Salary: from 60,000 Czk/mnt.

Education: Master

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-08T02:25:00.000000Z

Contact person: Alena Šírková