Uklízeč/uklízečka

Description

Pracovní poměr na dobu určitou po dobu dlouhodobé nepřítomnosti.

Náplň práce:

Běžný úklid, zametání, utírání prachu, vynášení odpadků, čištění nábytku a zařízení, čištění koberců vysavačem, vytírání podlah, například PVC podlah a dlaždic, čištění, úklid a dezinfekce klozetů.

Požadavky

: základní vzdělání nebo základy vzdělání, spolehlivost, trestní bezúhonnost, samostatnost.

Nabízíme:

- výkonnostní/cílové odměny
- po zapracování možnost přiznání osobního příplatku
- pružná pracovní doba
- 5 týdnů dovolené + 5 dnů placeného volna
- možnost rekreace v zařízeních CS umístěných v zajímavých lokalitách ČR
- příspěvek zaměstnavatele na stravování (stravenkový paušál)
- osobní účet z fondu FKSP (sport, kultura, rekreace apod.)
- po splnění podmínek příspěvek na penzijní připojištění (nad rámec osobního účtu FKSP)
- po splnění podmínek možnost získání bezúročné půjčky na bydlení a na vybavení domácnosti
- dotované rekreace a dětské tábory (nejen ve vlastních zařízeních)
- Multisport karta dle zájmu zaměstnance (více informací k tomuto benefitu na www.multisport.cz)
- interní i externí odborné vzdělávání (plně hrazené odborné semináře, školení aj.)

Výběrové řízení zahajuje Celní správa ČR s uchazečem, který vyplní žádost o přijetí prostřednictvím e-formuláře a splňuje podmínky přijetí do pracovního poměru (www.celnisprava.cz)

Summary

Salary: 18,900 Czk/mnt.

Education: Primary

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-07T02:23:26.000000Z

Contact person: Bohumila Goldová

Similar offers

Pracovník/pracovnice úklidu

from 9,450 Czk/mnt.

Uničov (Okres Olomouc)

Uklízeč/ka - OZP

from 12,500 Czk/mnt.

Olomouc (Okres Olomouc)