UKLÍZEČKA / UKLÍZEČ

Description

*KO: Mgr. Monika Sieberová

Pracovní náplň:
- provádění běžného úklidu, vynášení odpadků, čištění koberců el. vysavačem, čištění nábytku a zařízení, vytírání podlah, čištění osvětlovacích těles, úklid toalet, čištění oken aj.

Požadavky

- státní občanství ČR
- trestní a morální bezúhonnost
- fyzická zdatnost, spolehlivost, samostatnost
- min. vzdělání střední odborné s vyučením

Nabízíme:

- zkrácený týdenní hodinový úvazek (30 nebo 35 hodin/týdně - uvedená hrubá mzda je na 30 h úvazek, k úvazku 35 h/týdně náleží mzda 16 433 Kč)
- pracovní poměr sjednán po dobu jednoho roku, s možností prodloužení
- 5 týdnů dovolené za kalendářní rok
- 5 dnů indispozičního volna za kalendářní rok
- příspěvek na stravování

Platové zařazení:
- 2. platová třída, stanoveno v souladu s nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění, (příloha č. 1)

Termín nástupu:
- dle dohody

Termín a způsob podání přihlášek:
- do 23. 9. 2024 včetně

Přihlášky zasílejte písemně na adresu: Okresní soud v Opavě, Olomoucká 27, 746 77 Opava,
k rukám Mgr. Moniky Sieberové, obálku označte “Výběrové řízení – NEOTVÍRAT
nebo elektronicky na emailovou adresu: ***

Informace podá:
- Mgr. Monika Sieberová, personalistka Okresního soudu v Opavě
telefon***, e-mail: ***
Bc. Jana Holleschová, ředitelka správy Okresního soudu v Opavě

Přílohou přihlášky bude:
- strukturovaný profesní životopis
- kopie výpisu z rejstříku trestů ne starší než 2 měsíce
- přihláška k výběrovému řízení
Uchazeči o pozici uklízečka/uklízeč, kteří splní

požadavky

a ve stanovené lhůtě předloží všechny podklady, budou vyzváni k účasti na výběrovém řízení.
Tato

nabídka

nezakládá povinnost uzavření pracovněprávního vztahu.
Výběrové řízení bude probíhat formou pohovoru před komisí.

Celý text výběrového řízení na: www.justice.cz nebo na úřední desce Okresního soudu v Opavě.

Summary

Salary: from 14,085 Czk/mnt.

Education: Secondary with certificate

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-11T02:22:11.000000Z

Contact person: Monika Sieberová

Similar offers

UKLÍZEČ/-KA

from 17,719 Czk/mnt.

Opava (Okres Opava)

PRACOVNÍCI ÚKLIDU

from 117 Czk/hr.

ÚKLIDOVÝ PRACOVNÍK, PRACOVNICE VE VÝŠKÁCH

30 – 33,000 Czk/mnt.