ÚKLIDOVÝ PRACOVNÍK/ICE - NOČNÍ

Description

Pracovní pozice je vyhrazena pro OZP.

Náplň práce:

Hledáme pracovníka úklidu na hlavní pracovní poměr, který by v nočních hodinách zajistil úklid fitness centra. Jednalo by se o střídání "krátkého a dlouhého týdne", kdy je třeba pokrýt úklid od pondělí do neděle.
Úklid musí být proveden mezi 21:30 - 6:30, víkend 21:00 - 8:00 a potrvá cca 4 hodiny (možno rozdělit na 2 hodiny ráno a 2 večer). Jedná se o úklid WC, sprch a šaten, dále vysávání nebo mopování prostor fitness centra a dezinfekce strojového vybavení.

Očekáváme

pečlivost a spolehlivost a protiúčtem nadstandartní platové podmínky.
V případě zájmu

kontakt

ujte zaměstnavatele e-mailem či telefonicky.

Summary

Salary: 200 – 220 Czk/hr.

Education: Primary

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-08-29T02:20:25.000000Z

Contact person: Denisa Vašíčková

Similar offers

POMOCNÁ SÍLA PRO ÚKLID

14,175 – 15,160 Czk/mnt.

Temelín (Okres České Budějovice)

ÚKLIDOVÝ PRACOVNÍK/ICE

18 – 21,000 Czk/mnt.

České Budějovice (Okres České Budějovice)

UKLÍZEČ/KA

from 19,500 Czk/mnt.