Údržbář/ka

Description

Náplň práce:

seřizování a údržba výrobních linek, kontrola a údržba budov a jejich zařízení, kontroly a opravy po stránce mechaniky a elektro, spolupráce při instalaci a zavádění nových zařízení

Požadujeme:

výuční list v technickém oboru, manuální zručnost a zodpovědnost, ochotu pracovat ve 2směnném provozu, anglický nebo německý jazyk výhodou
Zaměstnanecké výhody:
stravenkový paušál 80,- Kč/den, čtvrtletní odměny, 13. plat, příspěvek na soukromé životní a penzijní připojištění, káva, čaj, voda zdarma, iontové nápoje v letních měsících a ovoce v zimních měsících, permanentky na hokej, fotbal a do divadla, firemní akce v létě a zimě

První kontakt

e-mailem.

Summary

Salary: from 34,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with certificate

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-04-26T02:26:45.000000Z

Contact person: Radka Súkeníková

Similar offers

Eletrikáři, truhláři, instalatéři, zedníci

35 – 50,000 Czk/mnt.

Okres Znojmo (Jihomoravský kraj)

Práce pro čerstvé absolventy – elektrikář

35 – 45,000 Czk/mnt.

Pardubice (Okres Pardubice)

Elektromechanik - Mechatronik

30 – 40,000 Czk/mnt.

Sezemice (Okres Pardubice)