Údržbář / údržbářka elektro

Description

Kontakt

zasláním životopisu na e-mail *** nebo telefonicky PO-PÁ od 8:00 do 13:00 hodin.

Požadavky

- elektrotechnické vzdělání
- vyhlášku 50 §6
- základní znalost práce s PC
- komunikativnost, pracovní nasazení, samostatnost.

Náplň práce:

- preventivní údržba technologických zařízení
- kontrolní činnost
- obsluha veškerých zařízení provozovaných firmou TG Service a.s., včetně drobných oprav řídících systémů
- samostatná práce na elektrickém zařízení
- veškeré opravy VZT zařízení, včetně havárií
- běžné opravy potrubních rozvodů
- diagnostika a odstraňování poruch na zařízení
- servis a údržba halové vzduchotechniky
- kontrola, údržba a výměna filtračních elementů pro stlačený vzduch.

Nabízíme:

- pracoviště: areál ŠKODA Auto a.s. Kvasiny
- práce s nejmodernější špičkovou technikou
- příležitost k osobnímu a profesnímu růstu
- práce na HPP na dobu určitou / neurčitou po roce.

Summary

Salary: from 39,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with certificate

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-02-27T02:30:52.000000Z

Contact person: Šárka Bartoníková

Similar offers

Elektrikáři

45 – 60,000 Czk/mnt.

Okres Znojmo (Jihomoravský kraj)

Elektrikáři

STAVEBNÍ A PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘI

30 – 50,000 Czk/mnt.