Údržbář

Description

NÁPLŇ PRÁCE:
- provádění pravidelné údržby a oprav budov
- údržba a opravy elektrických, vodovodních a topných systémů
- diagnostika a řešení technických propblémů
- vedení evidence o provedených opravách a údržbě
- spolupráce s externími dodavateli při větších opravách
- zajištění provozuschopnosti veškerého zařízení
POŽADUJEME:
- vzdělání v technickém oboru (výuční list)
- praxe na obdobné pozici výhodou
- znalost práce s elektrickými zařízeními, instalacemi a základní znalost v oblasti
- manuální zručnost
- samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost
- ochotu učit se nové věci
- řidičský průkaz sk. B
NABÍZÍME: dlouhodobou perspektivu, přátelský kolektiv, firemní akce.
PRVNÍ

KONTAKT:

e-mailem na adresu: ***

Summary

Salary: from 170 Czk/hr.

Education: Secondary with certificate

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-08-28T02:20:29.000000Z

Contact person: Martina Králová

Similar offers

Provozní zámečníci*

28 – 36,000 Czk/mnt.

Valašské Meziříčí (Okres Vsetín)