ÚČTUJÍCÍ ČÍŠNÍK/CE pro restauraci STODOLA, možnost ubytování

Description

Unikátní koncept STODOLA přímo v centru Lipna nad Vltavou hledá Vrchního/Účtujícího číšníka
Restaurace STODOLA je součástí nově vzniklého hotelového projektu ELEMENT se 100 pokoji a velkým kongresovým centrem pro 500 osob.

Hledáme skutečnou a zodpovědnou osobnost, pro kterou řemeslo v pohostinství pořád něco znamená.
Restaurace Stodola funguje na moderním zařízení ORDERMAN, které zefektivňuje a ulehčuje práci vrchním číšníkům

Náplň práce:

o Obsluha hostů v nové poctivé jihočeské restauraci s moderními kulisami
o Spolupráce s vedoucím restaurace

Požadujeme:

o zkušenost z restaurace nebo hotelu
o Schopnost zvládnout velký gastronomický provoz s 450 místy k sezení
o Chuť být stále v provozu, inovovat a předávat zkušenosti

Nabízíme:

o Finanční ohodnocení až 37 tis. Kč měsíčně + spropitné z hotovosti a kreditních karet
o Příspěvek na stravování
o Možnost ubytování
o Slevy na nákup v prodejně INTERSPORT Lipno
o Možnost využití sportovního vybavení jednotlivých půjčoven
o Volný vstup do Aquaworld Lipno
o Skipas pro vlastní použití zdarma
o Práci na hlavní pracovní poměr
o Ubytování v novém bytě v lokalitěč

Summary

Salary: 33 – 37,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with certificate

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-08-03T02:20:59.000000Z

Contact person: Tereza Perníková

Similar offers

Číšník-servírka

30 – 35,000 Czk/mnt.

Český Krumlov (Okres Český Krumlov)

Číšník/servírka

from 28,000 Czk/mnt.

Kájov (Okres Český Krumlov)

Číšníci a servírky

from 27,000 Czk/mnt.