Učitel/ka teoretického vyučování – matematika

Description

Pracoviště Kroměříž

Náplň práce:

Požadavky

: VŠ vzdělání v akreditovaném magisterském studijním programu, dobré komunikační a organizační schopnosti, spolehlivost, pečlivost
- platová třída 12, úvazek plný, nástup možný od 1.9.2024
- Zaměstnanecké

benefity

: závodní stravování, příspěvek na penz. přip., účast na akcích školy
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: ***, příp.

kontakt

telefonicky paní Mgr. Ivana Hašová, ředitelka školy tel.***.
- Uchazeč/ka nám reakcí na uvedenou pozici uděluje písemný souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, dále v souladu s nařízením EU 2016/679 a zákonem č. 110/2019 Sb. o zpracování osobních údajů.

Summary

Salary: 32,820 – 42,470 Czk/mnt.

Education: Master

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-08-28T02:22:12.000000Z

Contact person: Ivana Hašová