Účetní

Description

Hledáme zkušenou účetní s dobrou znalostí české účetní legislativy a potenciálem posunout se na zástupce Finančního manažera!

Na této pozici převezmete zodpovědnost za běžné, ale i ty složitější účetní operace, budete spolupracovat s daňovým poradcem i úřady. Oporou Vám pak bude zahraniční nadřízený i kolegové v rámci českého týmu.

Náplň práce

  • dohled nad denní operativou i dodržováním platné legislativy
  • příprava výkazů, uzávěrek i daňových přiznání
  • kontrola běžných účetních operací
  • účtování majetku, kontrola výdajů nákladových středisek
  • spolupráce s daňaři i auditory
  • implementace legislativních novinek do účetních procesů
  • reporting směrem ke globálnímu vedení

Requirements

  • SŠ/VŠ vzdělání v ekonomickém oboru
  • praxe na obdobné pozici
  • zkušenosti z korporátního prostředí
  • dobrá znalost české legislativy
  • komunikativní angličtina
  • znalost SAP (popř. jiného účetního sw)
  • dobré komunikační a analytické schopnosti

We offer

  • stabilní zaměstnání s možností kariérního růstu
  • pravidelnou revizi mezd
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • dotovanou Multisport kartu
  • příspěvek na penzijko
  • čisté a moderní prostředí

Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes odpovědět

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Summary

Salary: 55 – 60,000 Czk/mnt.

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-20T03:00:43.000000Z

Contact person: Barbora Sýkorová

logo ManpowerGroup s.r.o.

Similar offers

Strojní údržba - elektro

Nový Bydžov (Okres Hradec Králové)

Obsluha nakladače - pouze 1 směna

35 – 40,000 Czk/mnt.

Hradec Králové (Okres Hradec Králové)