Traktoristé - obsluha zemědělských strojů v RV a ŽV

Description

Místo výkonu práce: město Luby. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba: flexibilní, práce přesčas a o svátcích a víkendech.

Náplň práce:

různorodé pomocné zemědělské práce (např. péče o zvířata, kydání hnoje, sekání travních porostů, rolování a lisování balíků sena a senáže, opravy a stavba ohradníků, pomoc při telení, svážení dobytka).

Požadujeme:

časová flexibilita (ochota pracovat přesčas, o svátcích a víkendech), ŔP sk. T podmínkou, prokazatelná praxe v oboru, znalost ruského jazyka výhodou.

Nabízíme:

možnost ubytování.

Kontakt

pro zájemce: NUTNÁ prvotní telefonická nebo e-mailová domluva, poté osobní schůzka.

Summary

Salary: 25 – 35,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with certificate

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-07-03T02:25:45.000000Z

Contact person: Vanda Davídková

Similar offers

Řidič/ka nákladního automobilu

34,500 – 45,000 Czk/mnt.

Cheb (Okres Cheb)

Řidiči

30 – 40,000 Czk/mnt.

Řidiči

32 – 35,000 Czk/mnt.

Teplá (Okres Cheb)