TECHNOLOG/ŽKA VÝROBY ELEKTRO- VÝČEPNÍ ZAŘÍZENÍ

Description

Náplň práce:

nákup elektromateriálu, rozpis svazků pro výrobu, návrhy svazků a zapojení.

Požadujeme:

SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro, praxe v oboru nákupu a řízení výroby elektro vítána.

Nabízíme:

smluvní mzda 40.000 Kč hrubého, dovolená 5 týdnů, příspěvek na stravování, kafetérie, sleva na firemní výrobky, vyhrazené parkoviště pro zaměstnance, kolostav, možnost jazykových kurzů (AJ, NJ).

Kontakt:

telefonicky (7 - 15 hod.) nebo e-mailem- životopis.

Summary

Salary: from 40,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with graduation

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-08-23T02:20:17.000000Z

Contact person: Lenka Šimánková

Similar offers

TECHNIK KVALITY

38 – 50,000 Czk/mnt.

Temelín (Okres České Budějovice)

TECHNIK-TECHNOLOG (m/ž)

from 35,000 Czk/mnt.

ZKUŠEBNÍ TECHNIK/ČKA ELEKTROROZVADĚČŮ CHLADÍRENSKÝCH TECHNOLOGIÍ

from 45,000 Czk/mnt.

Litvínovice (Okres České Budějovice)