Technologové výroby - senioři

Description

NÁPLŇ PRÁCE: jednání s dodavateli strojních zařízení, zpracování dokumentace, stavba a úprava strojních zařízení, výroba vzorků, měření elektroakustických parametrů.
POŽADUJEME: SOU, SŠ elektrotechnického směru, způsobilost v elektrotechnice podmínkou, zkušenosti s automatizací, programování PLC, průmyslových robotů, čtení pneumatických schémat, čtení technické dokumentace, znalost anglického jazyka.
NABÍZÍME: příspěvek na dopravu, stravenkový paušál, flexipassy, dodatková dovolená, motivační bonuy, příspěvek na penzijní pojištění, 13. plat, nástupní bonus 10.000 Kč, věrnostní odměna.
PRVNÍ

KONTAKT:

telefonicky Po - Pá mezi 8 - 14 hod. na čísle***nebo emailem na adresu: ***

Summary

Salary: from 40,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with graduation

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-08-25T02:20:17.000000Z

Contact person: Michaela Žabčíková

Similar offers

Seřizovači

28 – 35,000 Czk/mnt.

Lešná (Okres Vsetín)

from 40,000 Czk/mnt.

Technologové výroby - junioři

from 35,000 Czk/mnt.