TECHNIK/ČKA - KONSTRUKTÉR/KA

Description

PP na dobu určitou s možností prodloužení.
Vhodné i pro absolventy.

Požadavky

- VŠ nebo ÚSO elektro
- Ovládání PC (Office, AutoCAD)
- § 6, 10 vyhl č. 50/1978 Sb
- Smysl pro odpovědnost a pečlivost, spolehlivost
- ŘP sk. "B"
- AJ x NJ vyýhodou

Náplň práce

- Příprava technické výrobní dokumentace
- Technická podpora ve výrobě
- Příprava technické dokumentace pro cenové nabídky
- Komunikace se zákazníkem v souvislosti s upřesněním technických podkladů
- Komunikace s dodavateli a výrobci za účelem upřesnění funkcí vybraných přístrojů

Nabízíme:

- dotované závodní stravování, příspěvek na dopravu, odměna za nemarození, příspěvek na ŽP/PPF, 5 týdnů dovolené.

První kontakt:

Hřídelová Kateřina BcA., tel.:***(7:00 - 17:00 hod.), e-mail: *** A DOMLUVIT SCHŮZKU.

Summary

Salary: 25 – 35,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with graduation

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-02-28T02:23:38.000000Z

Contact person: Kateřina Hřídelová