technik a projektant tesařských konstrukcí

Description

KONTAKT:

E-MAILEM, TELEFONICKY (6:30 - 14:00 hod)

Náplň práce:

návrh příhradových vazníků, vázaných krovů, dřevostaveb a jiných dřevěných konstrukcí v programech MITEK a SEMA, tvorba cenových nabídek, komunikace se zákazníkem, tvorba výrobní dokumentace pro CNC, organizace expedice a montáže jednotlivých zakázek

Požadujeme:

vzdělání SŠ nebo VŠ, znalost práce na PC a CAD programy (program SEMA, MITEK výhodou), schopnost samostatně organizovat a plánovat svou práci, orientovat se v problematice dřevěných konstrukcí, ochotu učit se novým věcem.

Nabízíme:

mzdu závislou na množství realizovaných zakázek (420 až 500 tis. hrubého ročně), ke konci roku mimořádná odměna; příspěvek na stravování ve vlastní závodní jídelně

Summary

Salary: from 40,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with graduation

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-08T02:23:32.000000Z

Contact person: Jana Dočekalová

Similar offers

Projektant pozemních staveb

from 24,100 Czk/mnt.

Slavonice (Okres Jindřichův Hradec)

konstruktér jednoúčelových strojů

50 – 60,000 Czk/mnt.

Nová Bystřice (Okres Jindřichův Hradec)