Technický specialista/specialistka pro návrh VZT zařízení

Description

Baví tě vzduchotechnika?
Pak neváhej a přidej se do našeho mladého kolektivu technických specialistů, kteří ti rádi pomůžou s potřebným zaškolením v oboru vzduchotechnika
NÁPLŇ PRÁCE:
- tvorba technické a cenové nabídky VZT zařízení z našeho produktového portfolia
- posuzování technických řešení VZT zařízení v projektech
- poradenství a konzultační činnost v oboru vzduchotechniky
- budeš se podílet na velkých i menších tuzemských i zahraničních projektech, pečovat a komunikovat se zákazníky, spolupracovat s kolegy napříč celou firmou, kteří ti ukážou jak se v oboru vzdělávat, seberealizovat a posouvat dál

POŽADUJEME:
Pokud máš VŠ/SŠ v oboru TZB (stavební nebo strojní), jsi flexibilní a máš ochotu učit se novým věcem, tak jsi náš člověk a rádi se s tebou uvidíme na osobním pohovoru.

NABÍZÍME:
Příspěvek na dopravné, příspěvky do fondu zaměstnaneckých výhod, flexibilita pracovní doby - možnost práce z domova, možnost stravování, nebo příspěvku na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, pololetní odměny aj.

PRVNÍ

KONTAKT:

e-mailem na: ***

ov.t. 28.8.

Summary

Salary: 40 – 48,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with graduation

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-08-30T02:20:36.000000Z

Contact person: Ivana Vašutová

Similar offers

TECHNIK KVALITY

25 – 35,000 Czk/mnt.

Rožnov pod Radhoštěm (Okres Vsetín)

Konstruktér strojní

40 – 60,000 Czk/mnt.

Pomocný technik/technička výroby

20 – 27,000 Czk/mnt.

Valašské Meziříčí (Okres Vsetín)