technická příprava výroby - TPV

Description

pracoviště Slavkov pod Hostýnem

Náplň práce:

Administrativní zpracování nových obchodních případů (výroba zdravotních matrací a lamelových roštů), Evidence a plánování výrobních zakázek, Komunikace s dodavateli, Kalkulace, normování výroby, Konstrukce vyráběných dílců v PC

Požadavky

: Praxe v TPV výrobní organizace ideálně nábytkářský obor, Dobrá znalost práce s PC, MS Office, včetně práce s Exellem, Znalost německého nebo anglického jazyka (výhodou základy druhého jazyka), Schopnost komunikace po telefonu, Samostatnost, flexibilita, trpělivost, Komunikační schopnosti, Schopnost práce ve stresu, schopnost logického uvažování

Nabízíme:

nástupní hrubá mzda 30.000 Kč, po zapracování 40.000 Kč, nástup možný ihned
- Písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: ***
Do předmětu e-mailu uveďte název pozice o kterou se ucházíte.

Summary

Salary: 30 – 40,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with graduation

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-05-18T02:24:23.000000Z

Contact person: Lubomír Unar

Similar offers

Přípravář/ka - Rozpočtář/ka

50 – 70,000 Czk/mnt.

Chvalčov (Okres Kroměříž)

přijímací technik/ka motorových vozidel

from 25,000 Czk/mnt.

Kroměříž (Okres Kroměříž)

Pracovník/ce IT oddělení