Svářeči - zámečníci

Description

Místo výkonu práce: U Farmy 9/10, 350 02 Cheb - Dolní Dvory. Pracovní poměr na dobu určitou (6 měsíců) - poté možné převedení na dobu neurčitou. Pracovní doba: 6:00-14:30 (možnost dobrovolných placených přesčasů, volné víkendy).

Náplň práce:

svařování dílů dle technické dokumentace a technologického postupu.

Požadujeme:

vzdělání v technickém oboru výhodou.

Nabízíme:

stabilní zaměstnání, férové jednání, velmi dobré mzdové ohodnocení, po zapracování možnost navýšení mzdy, prémie, vánoční prémie, v případě zájmu možnost převedení do Německa, ubytování, pracovní oděv, občerstvení na pracovišti.

Kontakt

pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem.

Summary

Salary: 25 – 35,000 Czk/mnt.

Education: Primary

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-04-20T02:22:09.000000Z

Contact person: Klaudie Šulcová

Similar offers

Technici - údržbáři

from 24,000 Czk/mnt.

Mariánské Lázně (Okres Cheb)

Údržbáři

26,000 Czk/mnt.