Description

Kontakt:

v době od 7-15 hodin telefonicky, emailem

Požadujeme:

platné svářečské osvědčení CO2.
Znalost čtení výkresové dokumentace.
Manuální zručnost, zodpovědný přístup k práci, praxe a zkušenosti (strojní, stavební zámečník), technická zdatnost, trestní a morální bezúhonnost, chuť učit se novým věcem, komunikativnost, svědomitost, spolehlivost.

Náplň práce:

Svařování strojírenských výrobků, manipulace s materiálem a hotovými výrobky.
Finanční ohodnocení odpovídající znalostem, dovednostem, zkušenostem a dosaženým výsledkům.

Výhody:
o zázemí stabilní společnosti
o motivující finanční ohodnocení a firemní

benefity

o 25 dnů dovolené, dotované obědy v areálu společnosti
o příspěvky na penzijní / životní pojištění
o finanční příspěvek při životním jubileu
o odborné kurzy pro zvyšování kvalifikace zaměstnanců
o odměna při splnění docházky bez absence.

Vyhrazujeme si právo odpovědět pouze zájemcům, kteří budou vybráni k osobním pohovorům. Ostatním účastníkům děkujeme.

Summary

Salary: from 28,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with certificate

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-07T02:24:13.000000Z

Contact person: Eva Chovancová

Similar offers

Svářeči

27 – 32,000 Czk/mnt.

Šumperk (Okres Šumperk)

Svářeč CO2 - Ž/M

from 25,560 Czk/mnt.

Štíty (Okres Šumperk)