Strojní (provozní) elektrikář

Description

Požadujeme:

SOU/SŠ (obor elektro), činnost dle NV 194/2022 Sb (vyhl. 50/78), ochotu pracovat ve směnném provozu, dobré diagnostické schopnosti, technická zručnost, zkušenost s opravami elektrických zařízení v automotive výrobě výhodou

Náplň práce:

diagnostika a odstraňování poruch na elektrické části výrobních zařízení, podílí se na plánované preventivní údržbě výrobních zařízení, provádí elektro opravy strojního vybavení, provádí opravy a údržby elektroinstalace, podílí se na technickém vylepšování a provádění preventivních opatření proti vzniku
poruch na výrobních zařízení

Nabízíme:

zaučení na nabízenou pracovní pozici, odborná školení, další

benefity

a sociální program společnosti bude upřesněn při osobní schůzce

Summary

Salary: from 28,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with certificate

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-08-23T02:22:33.000000Z

Contact person: Alena Habová

Similar offers

Elektrikáři

45 – 60,000 Czk/mnt.

Okres Žďár nad Sázavou (Kraj Vysočina)

ELEKTRIKÁŘ

30 – 40,000 Czk/mnt.

STAVEBNÍ A PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘI

30 – 50,000 Czk/mnt.