STROJÍRENSKÝ DĚLNÍK LISAŘ- SEŘIZOVAČ

Description

Požadavky

: důležitá pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, praxe v oboru, technické myšlení a zájem pracovat ve strojírenství, schopnost pracovat v týmu.

Náplň práce:

seřizování a práce na postupových hydraulických lisech.
Zaměstnanecké výhody: zajímavá práce u stabilní české rostoucí společnosti, vzdělávání v oboru, závodní stravování, příspěvek na životní a penzijní pojištění, atraktivní platové podmínky včetně systému bonusů (podíl na vygenerování zisku), 25 dní dovolené.

Kontakt:

telefonicky nebo e-mailem.

Summary

Salary: 25 – 30,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with certificate

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-05-12T02:21:37.000000Z

Contact person: Marie Petráňová

Similar offers

SERVISNÍ TECHNIK/ČKA SPORTOVNÍHO VYBAVENÍ

from 35,000 Czk/mnt.

České Budějovice (Okres České Budějovice)

Mechanici a opraváři osobních automobilů

25 – 35,000 Czk/mnt.