Stavební a investiční technik

Description

Kontakt:

Tereza Oláh Grossmannová Bc., tel.:***, e-mail: ***
Prac.doba: 6:30 - 15:00 h.
Věznice Ostrov přijme do pracovního poměru stavebního technika.

Nabízíme

perspektivní a stabilní
zaměstnání přátelského zázemí a v neposlední řadě pravidelného měsíčního příjmu s mnoho výhodami.

Očekáváme

- občan České republiky starší 18 let,
- trestní bezúhonnost,
- praxe v oboru

Náplň:
- koordinace stavebních a investičních projektů, administrace a spolupráce s úřady a podřízenými v
daném oddělení, kompletace prací
- 10. platová třída + zařazení dle praxe, po zapracování možnost přiznání osobního příplatku dle
NV č. 341/2017 Sb., Dále možnost odměn.
- pracovní poměr na plný úvazek,
- 200 hodin řádné dovolené + 5 dní indispozičního volna,
- možnost karierního růstu a zvyšování kvalifikace,
- možnost ubytování, závodního stravování, bezplatné využívání sportovního zařízení a posilovny
věznice,

benefity

z fondu kulturních a sociálních potřeb - příspěvky na stravování, rekreaci ve vlastních
rekreačních zařízeních, sportovní aktivity,…

Summary

Salary: from 32,400 Czk/mnt.

Education: Secondary with graduation

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-08T02:25:28.000000Z

Contact person: Tereza Oláh Grossmannová

logo Vězeňská služba České republiky