Stavbyvedoucí

Description

Náplň práce:

- samostatné řízení stavby a její příprava v souladu s

požadavky

- kontrola dodržování technologických předpisů a kvality prováděných prací
- kontrola dodržování BOZP
- kontrola plnění harmonogramu
- koordinace a řízení subdodavatelů a vlastního týmu řemeslníků
- komunikace s investorem, TDI, projektantem, dodavatelem a přípravářem
- vedení docházky
- spolupráce při tvorbě fakturace

Požadujeme:

- min. SŠ vzdělání stavebního směru
- praxe výhodou
- znalost technické a projektové dokumentace
- organizační a komunikativní schopnosti, zkušenosti s vedením lidí, schopnost samostatného řešení problému
- řidičský průkaz sk. B, práce s PC
- pracovitost, spolehlivost, loajalitu

Nabízíme:

- práci výhradně v regionu Libereckého kraje (Jablonec nad Nisou a okolí)
- práce na HPP/OSVČ
- jistotu spolehlivého, finančně silného zaměstnavatele
- výroční bonusy
- možnost dalšího vzdělání, plně hrazená různá školení a kurzy
- profesionální a přátelský kolektiv
- služební auto i k soukromým účelům, telefon, tablet nebo notebook, výhodné tankování PHM, firemní teambuildingy

Kontakt:

telefonicky - pondělí až pátek 7:00 - 15:30 hod.

Summary

Salary: 40 – 50,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with graduation

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-08-29T02:22:26.000000Z

Contact person: Tereza Čopová

Similar offers

stavbyvedoucí - zemní práce

from 60,000 Czk/mnt.

Okres Znojmo (Jihomoravský kraj)