správce/správkyně majetku, nemovitostí

Description

pracoviště Těšnovice
- Pracovní náplň: přehled o nemovitostech a majetku společnosti, organizace inventarizací majetku, příprava a organizace investiční činnosti, nákupů a oprav majetku, spolupráce se servisními a dodavatelskými partnery, efektivní a smysluplná evidence, ochrana a správa veškerého nemovitého majetku, sledování rozúčtování a vyhodnocení spotřeby všech médií u jednotlivých nemovitostí, komunikace se všemi útvary společnosti

Požadujeme:

minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení), VŠ (stavební směr vítán), zkušenost v oboru správy nemovitostí, orientace ve stavební dokumentaci, práce na počítači na standardní úrovni, znalost Office (excel, word), řidičský průkaz skupiny B, základní právní povědomí, základní znalost prací souvisejících s péčí o nemovitosti, komunikativnost, autorita, zodpovědnost, schopnost objektivního posouzení situace a vlastnost stát si za svým názorem

Nabízíme:

nástup možný ihned, nástupní mzda 30.000 - 35.000 Kč, roční odměny dle dosažených výsledků (13. plat), příspěvky na obědy, příplatky za svátky, So, Ne, možnost příspěvku na penzijní připojištění, 4 týdny dovolené, nástupní bonus 20 000 kč (po uplynutí zkušební doby), bonusy za odpracované roky, příspěvky na rekreaci, léky atp..
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: ***

Summary

Salary: 30 – 35,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with graduation

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-14T02:20:49.000000Z

Contact person: Martin Budík

Similar offers