Správce IT

Description

1.

kontakt

TELEFONICKY v Po-Pá v době 08:00-15:00 hod., E-MAILEM. Tel.:***, e-mail: ***

Požadujeme:

SŠ/VŠ vzdělání, orientace v produktech Microsoft, znalost fungování sítí LAN/WAN, správa firemního firewallu, správa firemního ERP Dialog 3000S (výhodou)

Náplň práce:

zajištění funkčního a bezproblémového chodu IT na všech pobočkách holdingu, instalace, správa a konfigurace hardware a software, instalace datových sítí a prvků datové infrastruktury, správa přístupového, zabezpečovacího a kamerového systému, správa telefonní ústředny, správa sítě, VPN, DNS, DHCP, tvorba systémových reportů atd.

Nabízíme:

zázemí a stabilitu prosperující firmy, stravenky, 25 dnů dovolené, bonusy/ prémie, flexibilní začátek a konec pracovní doby, služební automobil i k soukromému použití, finanční ohodnocení odvíjející se od vašich výsledků a zkušeností

Nástup IHNED nebo dle dohody

Summary

Salary: 40 – 45,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with graduation

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-08-28T02:22:40.000000Z

Contact person: Dagmar Weissová

Similar offers

IT technik

28 – 33,000 Czk/mnt.

Ostrava (Okres Ostrava-město)