Správce informačních a komunikačních technologií (ž/m)

Description

SMLOUVA DLE DOHODY A NA DOBU URČITOU NA ROK.

PRVOTNÍ

KONTAKT

E-MAILEM - Hana Obdržálková, tel.:***, e-mail: ***
Motivační dopis doplněný strukturovaným profesním životopisem, kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání doručte, prosím, na adresu nebo na níže uvedený e-mail.

Hlavním

náplň práce:

správa a údržba IT infrastruktury (servery, sítě, pracovní stanice), instalace, konfigurace a aktualizace softwaru a hardwaru, řešení technických problémů a podpora uživatelů, monitorování a optimalizace výkonu IT systémů, zajišťování bezpečnosti dat a ochrany proti kybernetickým hrozbám, vedení dokumentace a příprava reportů.

Požadujeme:

SŠ vzdělání s maturitou / vysokoškolské vzdělání v oboru informačních technologií nebo příbuzném oboru. Minimálně 3 roky praxe na obdobné pozici, znalost správy Windows/Linux serverů a sítí, zkušenosti s virtualizačními technologiemi (Proxmox, VMware, Hyper-V), zkušenosti s SQL, FW, VPN WiFi, Ekosystém O365 výhodou, schopnost řešit technické problémy a analytické myšlení, znalost anglického jazyka na úrovni čtení technické dokumentace.

Platové zařazení podle praxe a nařízení vlády č. 341/2017 podle doložené odborné praxe.

Zaměstnanecké výhody : příspěvek na stravování, dovolená v délce 5 týdnů, indispoziční volno, karta MultiSport, firemní školka.

Summary

Salary: 30 – 50,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with graduation

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-08-24T02:20:36.000000Z

Contact person: Hana Obdržálková