Správa sociálních sítí a marketing

Description

**Hledáme Specialistu pro Správu Sociálních Sítí a Marketing!**

Náplň práce:

- Tvorba a správa obsahu pro sociální sítě (videa, fotografie, texty).
- Plánování a realizace marketingových kampaní.
- Správa profilů na sociálních sítích (Facebook, Instagram, LinkedIn, Youtube...)
- Monitorování trendů a novinek v oblasti sociálních sítí a marketingu.

Požadujeme:

- Zkušenosti se správou sociálních sítí a online marketingem.
- Kreativní myšlení a schopnost tvořit poutavý obsah včetně video reklamy( reels, youtube.)
- Výborné komunikační a organizační schopnosti.
- Znalost nástrojů pro správu sociálních sítí
- Zkušenosti s grafickými programy (např. Adobe Photoshop)
- Analytické schopnosti a orientace na výsledky.

Nabízíme:

- Dynamické a kreativní pracovní prostředí.
- Možnost realizace vlastních nápadů a projektů.
- Flexibilní pracovní dobu a možnost práce na home office.
- Atraktivní finanční ohodnocení.
- Profesní růst a další vzdělávání v oboru.

Pokud Vás tato

nabídka

zaujala, zašlete nám svůj životopis, ukázky své práce a motivační dopis na ***

Těšíme se na Vaši odpověď!

Summary

Salary: 10 – 15,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with certificate

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-17T02:22:15.000000Z

Contact person: Radek Lošák