Specialisté prodeje pojištění

Description

Místo výkonu práce: Svobody 1572/24, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné převedení na dobu neurčitou. Vhodné i pro absolventy.

Náplň práce:

poskytuje finanční poradenství našim klientům na pobočce, zjišťuje jejich potřeby v oblasti pojištění a financí a navrhuje vhodné řešení (pojištění, penze, investice, úvěry), aktivně si domlouvá s klienty schůzky, pomáhá lidem vytvářet bezpečnější budoucnost, je spolehlivým celoživotním partnerem pro oblast finančního zajištění.

Požadujeme:

minimálně SŠ vzdělání s maturitou, čistý výpis z rejstříku trestů, nebát se aktivně nabízet služby a produkty společnosti, chuť na sobě pracovat a vzdělávat se, znalost práce na PC.

Nabízíme:

výdělek, jehož výši můžete ovlivnit vlastní aktivitou (fixní mzda + provize z uzavřených smluv + odměna za péči o klienty), příležitost pro obchod u každého klienta s ohledem na široké portfolio produktů, kvalitní vzdělávání prezenční i distanční formou, využívání moderních nástrojů při práci s klienty (např. iPad, ePodpis, možnost sjednání smlouvy na dálku), skvělý tým kolegů, podpora manažera a týmu trenérů, příjemné pracovní prostředí nového designu společnosti, zaměstnanecké

benefity

(6 týdnů volna, stravenky, příspěvek na penzijní a životní pojištění, slevy na produkty společnosti a našich partnerů, Multisport karta, cafererie a mnoho dalšího).

Kontakt

pro zájemce: e-mailem.

Summary

Salary: from 24,300 Czk/mnt.

Education: Secondary with graduation

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-11T02:20:58.000000Z

Contact person: Irena Sedláková