SPECIALISTA/KA KOUPELEN, PODLAHOVIN, SANITY, VINYLOVÝCH MATERIÁLŮ A DVEŘÍ

Description

Naše společnost je na trhu 25 let a zabývá se prodejem dlažeb, obkladů, vinylových podlah, interiérových dveří a sanity.
Více informací o společnosti naleznete na www.euroker.cz.

Náplň práce:

kreslení interiérů a komunikace se zákazníkem; zpracování nabídky; příjem a výdej objednávek, zboží; prodej a fakturace; částečná znalost materiálu nutná.

Požadujeme:

SŠ vzdělání; částečnou praxi v příbuzném oboru; aktivní znalost programů; stavební znalosti; orientaci ve stavebních plánech; ŘP sk. B, na VZV; čistý trestní rejstřík.

Nabízíme:

flexibilní pracovní dobu; možnost práce na zkrácený úvazek; možnost homeoffice.
Místo práce: České Budějovice.
Termín nástupu: ihned / dle dohody.
V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte a fotografií.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: ***
Pro bližší informace volejte na tel.:***- Kovář Zdeněk.

Summary

Salary: from 230 Czk/hr.

Education: Secondary with graduation

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-02-27T03:02:30.000000Z

Contact person: Zdeněk Kovář