Specialista mezinárodních zakázek

Description

1.

kontakt

E-MAILEM: ***

Jsme technologická společnost a naším cílem je pomáhat organizacím a jednotlivcům zvyšovat efektivitu a chránit jejich podnikání.
Právě nyní hledáme kandidáta na speciální pozici, která bude primárně pomáhat organizacím v zahraničí. Jako specialista mezinárodních zakázek se budete aktivně podílet na zahraničních veřejných zakázkách.

Co Vás čeká

- aktivní vyhledávání a vyhodnocování mezinárodních zakázek a tendrových příležitostí.
- příprava a prezentace nabídek a konceptů pro mezinárodní zakázky.
- vedení a odpovědnost za celý proces nabídky od začátku výběrového řízení až po uzavření smlouvy.
- navazování

kontakt

ů a jednání s klíčovými partnery a klienty.
- proaktivní budování vztahů s klíčovými hráči na mezinárodní úrovni.

Co byste měli mít/umět:
- SŠ/VŠ vzdělání, výhodou obor mezinárodního obchodu.
- zkušenosti s mezinárodními zakázkami.
- znalost technologických řešení a ICT projektů je velkou výhodou.
- schopnost komunikovat anglicky na úrovni B2.
- platný řidičský průkaz skupiny B.

Co můžeme nabídnout:
- firemní výhody jako home office, firemní telefon vč. neomezeného tarifu i pro soukromé účely, - Multisport kartu či výuku angličtiny.
- provize, které nemají strop.
- flexibilní pracovní dobu.
- školení a certifikace pro osobní i profesní rozvoj.

Připojte se k našemu týmu a pomozte nám expandovat na mezinárodní trhy!

Nástup IHNED

Summary

Salary: 30 – 40,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with graduation

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-12T02:21:59.000000Z

Contact person: Erika Sládeková

Similar offers

Sales and logistics manager

35 – 40,000 Czk/mnt.

Ostrava (Okres Ostrava-město)

Obchodník pro zahraničí

from 40,000 Czk/mnt.

Copywriter (OZP)

10,700 – 20,000 Czk/mnt.